Bugün herkesi hayretler içinde bırakan bir sikiş macerası ile tüm haber siteleri çalkalandı. Tesla markasının ürettiği full teknolojik aracın içinde arabada sex yapan çiftleri servis ettiler. Asıl konu olan arabada sikiş maceraları değil aslında. Bu, Tesla Model X arabasının otopilot özelliği ile otoyolda seyir halinde iken çok rahat bir şekilde seks yapılıyor olması. Teknolojinin hayatımıza bu kadar girmesi ile seks maceralarımız da her yerde olmaya başladı. Ayrıca, Türkiye’de ilk kez siz değerli kullanıcılarımız için yayınlanmakta olup başka hiç bir yerde bulamayacağınız bir videodur.

Yoldan aldığı kızıl saçlı kadın, onunla otobanda otele gideceklerini sanıyorken, arabaya bindikten kısa bir süre sonra arabasını otopilota alacağını söyleyen adam, otobanda giderken önce ağzına vermeye başladı fakat buraya kadar her şey normal. Full teknoloji dolu Tesla marka arabasının otomatik pilot ( otopilot ) özelliğini açan adam manitasına kucağına gelmesini ister. Şaşıran kadın ” -arabayı nasıl kullanacaksın peki? ” diye sorduğunda arabanın otopilot sistemini devreye sokar ve otobanda çevresinden geçen arabaların şaşkın bakışları içinde kendi kendine giden arabada otoyolda seyir halindeyken sikişirler.

 

Yorum Bırak

E Postanız Gizli Kalacak. Gerekli Alanları Doldurun *

*

2 Comments

  • gurur 1 sene ago

    Bu haber daha yeni çıktı bir an harbi reklamını yapıyorsunuz sandım be neyse ne zaten ama bunu yayınlamanız çok güzel oldu baya merak etmiştim hatta boşaldım bile 🙂

  • Şahan 1 sene ago

    Her yerde haberi var ama videosu yoktu günlerdir arıyorum bu videoyu cidden kaliteli porno sitesi sizsiniz lan.