Bu zamana kadar sadece babası ile beraber yaşayan genç oğlan, üniversiteyi bitirdikten sonra hiç bir iş bulamaz ve evinde pineklemeye başlar. Babasının milf bir kadın ile evlenme kararı ile adeta dumura uğrayan oğlan, bunu ilk başta istemese de belki onunla iyi anlaşacağını düşünerek evde sıkılmadan sohbet edeceğini düşünür. Babasının yeni evlendiği üvey annesi beklediğinden de çok iyi anlaşan genç oğlan, sapık ensest hislerine hakim olamayarak üvey annesinin odasına gelip soyunmasını ister ve ona dokunup kendini boşaltır.

Hiç amına değmeden kendi kendine boşalan oğlan, o dakikadan sonra üvey annesini öyle bir arzular ki onun amını sikip üzerine boşalacağı anı hayal eder. Babası bu fırsatı oğlunun eline verir ve üvey annesi ile oğlunu tatile göndererek ikisine de aynı odayı rezerve eder. Çift kişilik yatakta üvey annesi ile uyuyan genç oğlan, uyandığında yanında iç çamaşırı ile yatan üvey annesini izleyip elini sikine atar ve tam kaldırıp hayaller kurarken bir anda üvey annesi uyanır.

Elbisesini giyinen milf üvey annesi odadan çıkarken üvey oğlunun kalkık sikini görür ve ona bu zamana kadar hep hayal ettiği şeyi yapmak istediğini söyler. ” – daha önce istediğin ama yapmaya utandığın şeyi şimdi yapacağım.” diyen üvey annesi yatağa uzanır ve üvey oğlunun kalık sikini ağzına alır. Çok heyecanlanan üvey oğlan, üvey annesine sakso çektirirken kendini çok çılgın hisseder ve her şeyi bir kenara bırakarak onu sikmeye başladığında heyecandan ötürü boşalamaz ama üvey annesi bu genç yarak ile kısa sürede orgazm olunca seks yapmayı bırakır ve oğlanı boşaltmadan kalkarak işim var diyerek evden uzaklaşır.

Yorum Bırak

E Postanız Gizli Kalacak. Gerekli Alanları Doldurun *

*