Yaptığı işlerde hep başarılı sonuçlar almış olan iş adamı, bir süre sonra toplantılardan ve bir çok iş gezisinden vakit bulunca evlenme kararı alır. Kendi iş yerindeki yönetici kadın ile evlenmek isteyen adam, onun 18 yaşındaki kızına nasıl üvey babalık yapacağını düşünürken tanışma yemeğinden sonra çok iyi anlaşacaklarını anlar. Arada hiçbir sorun kalmadığını anladıklarında evlenip evlerini birleştirirler.

Mutlu bir şekilde yaşarken git gide psikolojisi bozulmaya başlayan liseyi bırakmış olan 18 yaşındaki üvey kızı, her gece kabuslar görerek üvey babasını ve annesini uyutmuyordu. Onların yanında yatmak istediğini söylese de annesi kabul etmiyor olsa da bir kez bunu kızının üvey babasından rica eder ve kızı ile bu seferlik uyur musun diye sorarak rica eder. Karısını kırmayan adam üvey kızının yatak odasına gelir ve ona iyi misin diye sorar ve kız utanarak iyi olduğunu söyler.

Yatağına geri dönen adam, içeri sessizce giren kızın yanına yattığını görünce biraz kenara kayıp karısına kadar yanaşmış olsa da liseli kabus gören seksi kız, üvey babasının penisine doğru yandan yandan yaklaşarak adamı azdırmayı başarır ve üvey annesinin yanında üvey babası tarafından sessizce, sadece yarağı sokarken gelen ıslaklık sesi ve ağzına alırken ki coklama sesi gelerek üvey babasıyla sikişir.

Yorum Bırak

E Postanız Gizli Kalacak. Gerekli Alanları Doldurun *

*